Když se Krutomluv zlobí
aneb
Články, které mají s autorských klubem společného pramálo

Živote spomal! Nestíhám!
aneb
Když se snažm dohonit štěstí

Když mi myšlenky samy skáčou do hlavy
aneb
Jak jsem na ulici potkala múzu

aneb
Když píšu bez nápadu

Svět (ne)omezených možností
aneb
Moje hlava je omezená až až

Člověk je tvor nerozumný
aneb
Když chci předat informace světu

aneb
Když Pablo Picasso bledne závistí a Leonardo Da Vinci se obrací v hrobě...
Jsem hrdá členka klubu šílenců...Komu nešibě s námi, tomu šibe proti nám...
>> Na chvíli se zastavte...A darujte pár chvil pro jedno hlasování... <<

Duben 2010

Eureka 7

25. dubna 2010 v 15:46 | Yoshika-chan |  Články
Eureka 7
Neměla jsem co dělat...A tak jsem si řekla, že si stáhnu nějakej ten film, který bude na Animefestu, abych zjistila, na co má cenu chodit a na co ne. Bohužel s čj titulky jsem sehnala jen Eureku 7...Sice na stránkách Animefestu jsem obsah tohohle dílka moc nepochopila, ale i tak jsem si řekla, že je to lepší, než nic. Jenže film mě dost překvapil...A to tím, že ze začátku jsem nechápala vůbec nic, na konci něco málo, ale pravou podstatu toho všeho nechápu do teď :D

Festovní Fanfikce

10. dubna 2010 v 18:18 | Yoshika-chan |  Moje kecy
Huráá, ani nevíte, jak moc jsem šťastná ^^ Právě jsem totiž zjistila, že se konečně spustilo hlasování o nejlepší Festovní Fanfikci, která měla být spuštěná už 4.4. :D Ale nevadí, hlavní je, že už můžeme hlasovat :)

Rozhovor s Ray a Hoshi

10. dubna 2010 v 11:31 | Yoshika-chan |  Články
Rozhovor
Takže jsem se rozhodla udělat rozhovor s mými internetovými kamarádkami Raydenn a Hoshiko-chama, se kterými jsem se seznámila na blogu velectěného Myzta :) Naštěstí obě souhlasily a mučení mohlo začít :)

Kvetou sakury ^_^

9. dubna 2010 v 19:41 | Yoshika-chan |  Já, já, já, jenom já
sakura
Dobrá, sakury to přímo nejsou. Bohužel...Ale když jsem dnes odcházela ze školy, jako by příroda vítala nadcházející víkend krásnými rozkvetlými růžovými kvítky třešní. Byla to opravdová nádhera, člověk si pak připadal na chvíli jako uprostřed nějakého krásně romantického anime ^^ Bohužel jen na chvíli, jelikož ruch velkoměsta a řvoucí spolužáci jej rychle vrátili na zem...

Yesterday II. - Smát se? Plakat?

3. dubna 2010 v 16:54 | Yoshika-chan
Yesterday
Uph, další dílek :) Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo, ale nechtělo se mi :D Teda - já to měla rozepsaný už pěně dlouho, ale nechtělo se mi to dopisovat...Hehe, a ještě jedna omluva - je to o ničem (jako většina mých povídek), ale příště by to snad mohlo být lepší. Jen doufám, že si zvyknete na všechny ty nový postavy, ani nevím, proč jsem jich tam tolik dala, ale Yoshika je prostě Yoshika, však mě znáte :)

P.S.: tento dílek bych chtěla věnovat Ray, která mě donutila, abych to napsala už dnes :D Stejně nechápu, co se ti na tom líbí, ale budiž...Ať žijou nudný povídky! ;)
RSS kanálHledatFórumRubrikyArchiv